12 лип. 2018

СВЯТО ПІСНІ

Сьогодні – один з найяскравіших днів у таборі «СВІТАНОК»! Конкурс інсценованої пісні не лише виявив вокальні та акторські здібності наших дітей, а й довів важливу істину – за час зміни загони стали міцними згуртованими колективами, що вміють не тільки бавитися разом, а й дружно братися за будь – яку справу, наполегливо виборювати перемогу!
11 лип. 2018

«Здоровим бути модно!»

Не можна говорити про здоров’я без занять фізкультурою та спортом! Отож у цей день пройшли різноманітні спортивні естафети та змагання, а найбільше дітям сподобалося випробовувати свої сили у конкурсі «Весела скакалочка». Переможці конкурсу отримали солодкі призи та подарунки .
10 лип. 2018

Табір "Світанок" - КАЗКОВА КРАЇНА!

Хтось колись бачив Колобка - хулігана, що танцює під "Gangman Stile", співає репертуар Вітаса і розганяє усіх героїв казки?! А потім... закохується у Лисицю. У нашому казковому Світанковому театрі МОЖЛИВО ВСЕ!
9 лип. 2018

Безпека - запорука життя!

9 липня - День безпеки у таборі "Світанок". Наші гості - офіцери шкільної поліції. Люди у формі, поліцейська машина! Діти, як зачаровані уважно слухали і намагалися запам'ятати кожне слово, кожний рух поліцейських і, мабуть, не один уявляв себе в майбутньому на їх місці!
6 лип. 2018

Козацькому роду - нема переводу!

6 липня табір "СВІТАНОК" перетворився на справжню козацьку залогу! Територія табору ніби розцвіла вишиванками та віночками!
5 лип. 2018

ВЕСЬ СВІТ - ТЕАТР!

5 липня вихованці табору "Світанок" перенеслись у світ прекрасного чарівного мистецтва, без якого неможливо уявити собі сучасне життя - світ ТЕАТРУ. Родзинкою заходу стало дефіле театральних масок
4 лип. 2018

Спорт, спорт, спорт!!!

4 липня - п'ятий день табірної зміни у "СВІТАНКУ" був повністю присвячений спорту. Найрізноманітніші естафети, змагання з футболу, перетягування канату, вікторини на спортивну тематику, конкурс спортивного танцю - заходи, у яких вихованці табору показали не лише силу і міць, а й розум та дотепність.
3 лип. 2018

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО КАНДИДАТУР ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

ІНФОРМУЄМО ПРО НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ВИБОРІВ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
3 лип. 2018

Мандруємо у світ мистецтва

Четвертий день табірної зміни! Безсумнівно, цей день вихованцям табору "Світанок" запам'ятається надовго! Море позитивних емоцій! А як інакше, коли в гості завітали Пензлик, Олівець, Нотка, Архітектор і Художниця!
2 лип. 2018

"Ввічливість - це скарб"

Понеділок 2 липня у таборі "СВІТАНОК" пройшов під девізом "Будь ввічливим завжди!"