«Здоровим бути модно!»

11 лип. 2018
Не можна говорити про здоров’я без занять фізкультурою та спортом! Отож у цей день пройшли різноманітні спортивні естафети та змагання, а найбільше дітям сподобалося випробовувати свої сили у конкурсі «Весела скакалочка». Переможці конкурсу отримали солодкі призи та подарунки .

Сьогоднішній день  у нашому закладі пройшов під гаслом  «Здоровим бути модно!»

В межах цієї теми був проведений захід «Малятко – здоров ‘ятко» ,  вікторина  «Хочу все знати про здоров’я».

У гості до дітей завітав зубний лікар з цікавою лекцією про збереження зубів та  пізнавальними мультфільмами про правила догляду за ними. Наприкінці зустрічі усі  діти отримали Дипломи Зубних Захисників!