СВЯТО ПІСНІ

12 лип. 2018
Сьогодні – один з найяскравіших днів у таборі «СВІТАНОК»! Конкурс інсценованої пісні не лише виявив вокальні та акторські здібності наших дітей, а й довів важливу істину – за час зміни загони стали міцними згуртованими колективами, що вміють не тільки бавитися разом, а й дружно братися за будь – яку справу, наполегливо виборювати перемогу!

Яскравими зірочками з’явились перед глядачами найменші учасники конкурсу, що представили пісню «Ми – маленькі зірочки!», а вихованці ІІ загону не менш яскраво інсценували пісню «Рушничок». Найвеселішої і найкреативнішою виявилась постановка ІІІ загону – «Маршрутка»

Також на Святі пісні діти відповідали на запитання вікторини «Вгадай та проспівай пісню», знайомились  з музичними професіями, виконували веселі завдання  «Впізнай  музичний інструмент»