КАДРОВИЙ СКЛАД НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Термін роботи на посаду

Кузьмін Даніїл Павлович

2 роки

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Шарер Кристина Валеріївна

1 рік

Заступник директора з виховної роботи

Сутковенко Олена Миколаївна

16 років

Педагогічний колектив складає 29  учителів (з них сумісника)

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДКОЛЕКТИВУ

Категорія, звання

Кількість

% від загальної кількості

Вища кваліфікаційна категорія

І кваліфікаційна категорія

ІІ кваліфікаційна категорія

кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

«Учитель-методист»

Іванькова С.А.

Чекаленко Л.Ф.

Деркач Т. В.

Сутковенко О.М.

Митрофанова Л.Б.

Щербань Н.В.

Нейжмак С.А.

Журікова Н.В.

«Відмінник освіти України»

Чекаленко Л.Ф.

Журікова Н.В.

Школа пишається своїми учителями:

·        Чекаленко Любов Федорівна, учитель математики-лауреат Соросівської премії, учитель-методист, Відмінник освіти України, наставник молодих учителів;

·        Іванькова Світлана Анатоліївна, учитель української мови, учитель вищої категорії. У 2006 році представляла школу на міському та обласному турах Всеукраїнського конкурсу Шкіл сприяння здоров’ю, де заклад отримав ІІІ місце і за підсумками Всеукраїнського конкурсу увійшов до Всеукраїнської мережі шкіл сприяння здоров’ю.

·        Сутковенко Олена Миколаївна, учитель хімії, учитель вищої категорії. Брала участь у міському конкурсі «Учитель року-2006» в номінації «Заступник директора з виховної роботи». В школі узагальнено її досвід «Формування активної громадської позиції на основі участі у соціально-значимій діяльності». Її учні беруть участь у захисті науково-дослідницьких робіт в МАН. Керує шкільним методичним об’єднанням класних керівників.

·        Щербань Наталя Володимирівна, учитель математики та інформатики. Учитель вищої категорії. Працює над проблемою «Інтерактивні методики навчання математиці». Переможець районного конкурсу кабінетів математики ( 2007 р.), районного конкурсу педагогічної майстерності «Урок року-2008». Керує методичним об’єднанням учителів природничо-математичного циклу, а також є лідером з творчих груп учителів. Активна учасниця обласного  Педагогічного Ярмарку-2008, 2011.

·        Головко Ліна Вікторівна, учитель початкових класів, впроваджує в своїй роботі елементи програми «Крок за кроком» («Ранкові зустрічі», «Робота в центрах»). Талановита поетеса, автор найцікавіших сценаріїв закладу, Голова профспілкового комітету школи. Під її керівництвом діє первинна профспілкова організація закладу. Автор найкращих сценаріїв для виступу команд школи на різноманітних конкурсах.

·        Нейжмак Світлана Анатоліївна, учитель початкових класів, учитель вищої категорії, лауреат районного конкурсу педагогічної майстерності «Урок року -  2007». Призер міського конкурсу навчальних кабінетів в номінації «кабінет початкових класів» (ІІІ місце). Керує методичним об’єднанням учителів початкових класів. Впроваджує у практику роботи проектну діяльність учнів.

·        Митрофанова Лілія Борисівна, учитель історії, учитель вищої категорії. Керівник методичного об’єднання учителів гуманітарного циклу. Організатор туристсько-краєзнавчої роботи в школі. Призер районних конкурсів «Туристична весна».

Приймальні дні адміністрації

Комунальний заклад освіти

«Середня загальноосвітня школа № 27»

Дніпровської міської ради