Табір "Світанок" - КАЗКОВА КРАЇНА!

10 лип. 2018
Хтось колись бачив Колобка - хулігана, що танцює під "Gangman Stile", співає репертуар Вітаса і розганяє усіх героїв казки?! А потім... закохується у Лисицю. У нашому казковому Світанковому театрі МОЖЛИВО ВСЕ!

10 липня у наш табір завітала Казка. До цього дня вихованці табору разом із вихователями та вожатими готувалися заздалегідь і дуже ретельно. І їхні старання не пройшли марно. Три постановки найсучасніших версій "Колобка", "Ріпки" та "Теремка" могли б претендувати на найвідоміші театральні сцени світу! Те, що наші діти надзвичайно талановиті і мають неперевершені акторські здібності - не новина! Але сьогодні вони перевершили самі себе! Вистави були одна яскравіше іншої, і неймовірно смішні!

Також у цей день пройшла казкова вікторина "Казки народжені в Київській Русі". До малечі завітали у гості працівники дитячої бібліотеки  Тема бібліотечного заняття "Квіткове місто в казковій державі" зацікавила як старших дітей, так і майбутніх першокласників.

Закінчився цей цікавий незабутній день купанням та обливанням - справжніми "водними війнами"!