Зустріч з волонтерами

23 груд. 2015
Про передачу допомоги та привітань бійцям АТО

23 грудня до школи завітали волонтери, солістки вокального тріо "Відлуння", які упродовж тривалого часу відвідують бійців АТО безпосередньо в зоні бойвих дій. Виступають з концертами та передають подарунки від громадян-благодійників. Неодноразово учні школи брали участь у зборі вітань, листів , продуктів, одягу, медикаментів для бійців АТО. Разом з волонтерами до учнів прийшов і зовсім юний (19 років) бієць АТО. З вуст молодого бійця старшокласники та учнів основної школи почули що таке війна і значення волонтерської допомоги, особливо дитячих робіт та малюнків. Учні передали новорічні прикраси, які виготовили власними руками, листи до бійців, малюнки та трохи крупів, цукру, светри, шкарпетки. Найактивнішими юними волонтерами грудня стали учні 6-го та 4-го класів.