СТРУКТУРА  РАДИ МІНІСТРІВ “СВІТАНКОВОЇ КРАЇНИ”

Міністерство освіти

Здійснює контроль за відвідуванням уроків та обліком успішності, планує заходи щодо участі у предметних тижнях, турнірах й олімпіадах, проводить круглі столи з відповідних питань тощо.

Міністерство охорони здоровя і спорту

Планує і здійснює проведення днів та тижнів здоровя, спорту, розробляє заходи по озелененню класів, пришкільної території, бере участь в організації екскурсій і турпоходів, в роботі наркопосту.

Міністерство культури і відпочинку

Організовує дозвілля школярів, тематичні вечори, походи, екскурсії, проводить навчання екскурсоводів картинної галереї, координує роботу телестудії “Світанок”

Міністерство охорони порядку

Координує і контролює чергування учнів по школі, розробляє заходи, спрямовані на збереження шкільного майна та підручників.

Міністерство внутрішніх справ

Бере участь в роботі ради з профілактики правопорушень, захищає інтереси учнів, організовує роботу з молодшими школярами.

Міністерство милосердя

Проводить благодійні акції, розробляє заходи щодо допомоги самотнім  людям, інвалідам, ветеранам

Прес-центр

Здійснює інформаційну і просвітницьку діяльність, організовує випуск стіннівок й листівок.