Вступ до школи

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 27 «ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ДИТЯЧИЙ САДОК)»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Світанкова.1, м. Дніпро, 49112, тел./факс (056)728-30-33,

e-mail: [email protected] Код ЄДРПОУ24997274

ДИРЕКТОР КУЗЬМІН ДАНІЇЛ ПАВЛОВИЧ. ТЕЛЕФОН 095-546-73-70

Приймальний день:

понеділок 9-00 - 14-00

середа 9-00 - 14-00

Шановні батьки!

Незабаром Ваша дитина стане першокласником!

Ви прийдете до нас з великими очікуваннями. Наша мета – перевершити їх!

Середня школа № 27 - це школа з українською мовою навчання. З першого класу діти вивчають російську та англійську мови, беруть уроки з хореографії. З другого класу – курс «Інформатика», з 5 класу-друга іноземна мова (німецька або французька). В школі працюють спортивні секції, гурток кіномистецтва «Діти і музи», вокальний та туристичний гурток.

Щосуботи з 11 лютого 2017 р.  о 10.00 проводяться  підготовчі заняття для майбутніх першокласників. Заняття проводить творчий  і креативний вчитель – Головко Ліна Вікторівна.

Ви зможете (за домовленістю з учителем) познайомитися з усіма навчальними приміщеннями школи, в яких буде навчатися ваша дитина.

Вже сьогодні приймаються документи для зарахування до 1-го класу (заява батьків, копія свідоцтва про народження, медичні документи-форма 0-26, 0-63(2 екземпляри необхідно надати до 1 вересня 2017 року).

Середня школа № 27 - це школа - родина, в якій творчо працюють вчителі, діти навчаються із захопленням, розкривають панораму своїх талантів.

ЧЕКАЄМО НА ВАС І ВАШИХ ДІТЕЙ!!!

Педагогічний колектив школи

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про загальну середню освіту
Стаття 18. Зарахування учнів
1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за загальноосвітніми навчальними закладами відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
2. Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).
3. Зарахування учнів до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) проводиться у порядку, встановленому Міністерством освіти України.
4. Зарахування учнів до загальноосвітньої санаторної школи (школи-інтернату) проводиться у порядку, встановленому Міністерством освіти України та Міністерством охорони здоров'я України.
5. Направлення учнів (вихованців) до шкіл соціальної реабілітації та дострокове звільнення їх із цих навчальних закладів здійснюється за рішенням суду.
6. Зарахування та добір дітей для навчання у спеціальних загальноосвітніх школах (школах-інтернатах), їх переведення з одного типу таких навчальних закладів до іншого проводиться за висновком відповідних психолого-медико-педагогічних консультацій у порядку, встановленому Міністерством освіти України.