Шкільна акція "Не рубай ялинку"

18 груд. 2015
Про хід акції

За ініціативою ради міністрів та вчителя Кулініч І.І. серед учнів школи була оголошена акція "НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ", метою якої є створення зеленої красуні власними руками.

Новий рік – один з не багатьох свят, який відзначають всі. Це в дійсності всенародне свято! На жаль, є в нього і негативна сторона: передноворічні дні – це час, коли в великій кількості заготовлюють хвойні дерева… Заготовлюються для того, щоб через один-два тижні після свят бути викинутими на смітник. Задовольняючи, взагалі-то, звичайні забаганки, що називаються традицією, під сокирою зникають не окремі сосни та ялини, а цілі квартали лісу.

Учні школи разом з батьками  підготували новорічні композиції, які були представленні перед журі. Різноманітні ідеї було втілено у реальність, ялинки  виділялися своєю оригінальністю та простотою у виконанні, а головне вони не потребують великих затрат грошей чи часу. Кожен зможе повторити шедевр та прикрасити свою оселю.

Усі учасники акції будуть агородженні солодощами.