Dnipro education

16 трав. 2024
12.05

#НВК_27_Dnipro_Education_City_2024_Сьогодні, 12 травня 2024 року, наша дружня родина (учні 8-А, 8-Б класів та наші випускники 9 класу, разом з класними керівниками, вчителі, батьки), відвідали наймасштабніший освітній фестиваль! Заклади професійно-технічної освіти, коледжі взяли участь у "Dnipro education city" на другий день фестивалю. Учні 8-х і 9-х класів змогли ознайомитися з напрямками, спеціальностями та професіями, які можна здобути у закладах передвищої та професійної освіти Дніпра. Дякуємо організаторам фестивалю за таку можливість! РАЗОМ - МИ СИЛА!!!