Звіт директора перед громадськістю

Тези звіту директора школи

перед громадськістю за результатами 2012-2013 н.р.

• За підсумками 2012-1013 навчального року КЗО «Середня загальноосвітня школа № 27» посіла ІІ місце в рейтингу шкіл Самарського району м. Дніпропетровська (за 2011-2012 н.р. – ІІІ місце за результатами рейтингу).
  • Зміни у якісному складі педколективу на кінець 2012-2013 н.р. :

збільшилася кількість вчителів-методистів з 5-ти до 9-ти.  Звання «Учитель-методист присвоєно Іваньковій С.А., заступнику директора з НВР, Журіковій Н.В., вчителю початкових класів, Щербань Н.В., вчителю математики, Нейжмак С.А.. вчителю початкових класів.

Звання «Старший учитель» присвоєно вчителю початкових класів Головко Л.В.

• 153 учні школи стали учасниками 15-ти інтелектуальних конкурсів міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського, районного рівнів. Переможцями та призерами стали 45 учнів.
  • У 28-ми творчих конкурсах взяли участь 154 учня, з них 111 –в числі переможців у 10-ти конкурсах.
  • Учні школи представляли район на міських конкурсах «Зоряне коло», ЮІР, авторської пісні», «І на тім рушникові» та інші.
  • Брали участь в олімпіадах з базових навчальних дисциплін, захищали роботи в МАН (секція «психологія»)
  • Велику кількість сертифікатів, дипломів та грамот отримали учні та вчителі школи за активну участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах з фізики, математики, історії, етики, російської мови, української мови, природознавства, біології, хімії та інш.
  • У 2013-2014 н.р. введено до навчального процесу:
  • Курс «Сходинки до інформатики» (2 клас);
  • Друга іноземна мова (французька) в 5-му класі;
  • Іноземна мова (англійська) з першого класу (другий рік);
  • Природознавство з 1-го класу (другий рік);
  • Хореографія в 1-4 класах (2 години на тиждень).
  • Мережа гуртків та секцій у школі:
  • Футбол (керівник: Головльов О.О.) ;
  • Вокальний ансамбль «Промінчики» (керівник: Солоненко Т.В.)
  • Краєзнавчий (туристичний) (керівник: Митрофанова Л.Б.)
  • Азбука почуттів» (мультстудія) (керівник: Лимаренко О.О.)
  • Підготовка до 2013-2014 навчального року:
  • Замінено двері в кабінеті історії (батьківська допомога);
  • Встановлені водонагрівачі в їдальні, медичному кабінеті, у 5-ти санвузлах (батьківська допомога);
  • Відремонтовано підлогу в кабінеті хімії, покладено ламінат (допомога батьків);
  • Пофарбовані та покриті лаком парти в кабінетах історії, математики-2, української мови, біології, фізики, музики, хімії, зарубіжної літератури (за кошти батьків);
  • Пофарбована підлога в коридорі другого поверху головної будівлі, в кабінетах зарубіжної літератури, біології, математики-2, цехах їдальні (батьківські кошти):
  • Придбані учнівські парти в кабінет 3-го класу (батьківська допомога;
  • Виготовлені та встановлені решітки на вікна першого та другого поверхів головної будівлі- 11 шт. (батьківська допомога);
  • Виготовлені та встановлені металеві двері до спортивної зали (вхід з вулиці), виконано утеплення входу до спортзалу : склоблоки закриті металевими листами та утеплені пінопластом (батьківська допомога);
  • Придбані жалюзі для кабінетів математики-2, географії, хімії (батьківські кошти);
  • Придбані і встановлені захисні сітки для євро вікон (10 шт.) для кабінетів зарубіжної літератури, історії, географії, 3-го класу, математики-1, 1-го класу, кабінету директора, приймальної, біології, 4-го класу (батьківські кошти);
  • Придбано стенди для кабінетів української мови та математики-2
  • Відремонтована скатна шиферна покрівля над головним корпусом за кошти районного бюджету. На це було виділено 180 тис. Планується ще ремонт сходів у головній будівлі з боку актової зали.
  • Директор подякувала батьками, які брали активну участь у житті школи та особисто допомагали у вирішенні проблем школи: Корольову Г.Є., Журу-Жиліну Н.В., Кілімченко Т.А., Журу Ю.В., Мурсалова А.О., Погорілу І.П., Куліш І.П.Антонову Л.П., Буштрук О.М., Водвуд Ю.Ю., Бланко Л.Л., Приходько Л.Ф., Пархоменко О.М., Рахчевську Н.В., Бабко О.А., Ковальову О.М., Сутковенко О.М., Ткаченко В.І., Данильченко О.В., Леонову Н.М., а також колективам батьків 3-го класу(кл.керівник: Євсєєва Н.М.), 11 класу( кл.керівник: Митрофанова Л.Б.), 9 класу(кл.керівник: СУтковенко О.М.).
  • Велика подяка всім батьківським колективам за фінансову підтримку всіх ініціатив, потреб школи. Завдяки цій підтримці та розумінню батьків ми маємо можливість утримувати будівлю в належному стані для перебування в ній дітей, розвиватися, осучаснювати навчально-виховний процес у школі.

(Далі директор детально розповіла про благодійну допомогу батьків школи по класах.

Всього батьки школи надали допомогу на суму 42859.50 грн. Цифровий звіт про батьківську допомогу отримали голови батьківських комітетів всіх класів)

Звіт директора заслухано на загальношкільній конференції 04.09.2013 року