ІНША ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ" - (056)370-48-19,

з 9-00 до 17-00 в робочі дні

ПЛАН РОЗВИТКУ

Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 27» Дніпровської міської ради

(нова назва Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 27 «школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради)

на 2020 – 2021 навчальний рік

1.     В сучасних умовах ми повинні навчити дітей навчатися, освіти дається не на все життя – освіта триває все життя, тому навчальний заклад має за мету розвити в дітях бажання навчатися, пізнавати нове. На жаль багато дітей взагалі не мають бажання вчитися і батьки не приділяють потрібної уваги до навчання своїх дітей і тому школа повинна в таких складних умовах надати дітям жагу до знань. Освіта є ключовим елементом національної безпеки, а людина –це найцінніший актив держави. Маємо перетворити освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина, бажання бути успішним та досягти більшого ніж батьки. Освіта – це капітал на майбутнє. Політика покращення результатів, підготовка до ЗНО, орієнтування дітей на продовження освіти в середніх та вищих навчальних закладах. Для відповідних цілей робота по участі школи в різноманітних проектах, олімпіадах, турнірах, розвиток компетентностей.

2.     Кадрова політика – залучати нових, молодих, талановитих вчителів, які мають бажання надати дітям нові знання та мають місію змінювати на краще, при цьому не втрачаючи кращих традицій освіти. Я – директор з 26 квітня 2016 року, коли я був призначений в школі навчалося 321 учень, на сьогодні 465 учня, і є ще можливості для збільшення контингенту. З 01 вересня 2016 року в школі працює новий заступник директора, з 01 вересня 2017 року до школи прийшли: вчитель англійської мови (після закінчення ДНУ), вчитель фізичної культури (після закінчення інституту фізичної культури), вчитель фізики та інформатики (талановита, активна з Придніпровського енергобудівного технікуму), вихователь ГПД (молода, після закінчення Харківської гуманітарної академії), інженер з охорони праці. При цьому в школі працюють вчителя, яких добре знають, які вже випустили багато поколінь вдячних випускників. З 10.10.2017 року створено НВК з групою короткотривалого перебування дітей, але в планах приєднати до школи ДНЗ, це буде відповідати вимогам сьогодення.

3.     Національно-патріотичне виховання. Виховувати Людину, патріота України, людину, яка не буде споглядати – яка буде діяти, при цьому справжнього Європейця – який буде навчатися і приносити користь своїй Батьківщині.

«Учитель має бути твоїм другом. Це аксіома. Як дитина може бути на уроці, сприймати певну інформацію, якщо вона вчиться у людини, яку боїться? Цього не має бути. Якщо ти людину сприймаєш як друга – тоді інформація засвоюється краще і цікавіше» - Л. Гриневич.

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх та майбутніх поколінь. Протягом навчального року багато уваги приділяється патріотичному вихованню. З першого вересня у школі продовжується  акція  « Мільйон гарячих сердець». В ході акції будуть зібрані та  передані необхідні речі, харчові продукти  безпосередньо через учасників АТО або волонтерів до військових; неодноразово передавалися малюнки та листи до учасників АТО. Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнській програмі збору та утилізації пластикових кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів для воїнів АТО. Відповідна діяльність добровільна, залучаються батьки та громадські організації.

4.     Велика увага приділяється зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. Завдяки допомозі департаменту гуманітарної політики виділено кошти на капітальний ремонт спортивної зали та огорожі. Школа неодноразово відправляла клопотання з проханням про відповідні ремонти, і кошти були виділено. Навколо школи обладнано огорожу (євро забір), ремонт в спортивній залі триває. Завдяки співпраці з депутатами районної у місті ради та міської ради були замінені вікна в кількості 15 штук на нові металопластикові. Направлені листи на допомогу в обладнані тротуару та асфальтового покриття навколо школи, про ремонт холу ІІ поверху, ремонт харчоблоку. В грудні 2016 року міським головою школі було подаровано футбольний майданчик зі штучним покриттям. Завдяки допомозі батьків (добровільної та благодійної) було зроблено косметичний ремонт обідньої зали шкільної їдальні, пофарбовано сходи, підлогу. Треба багато ще зробити, але мій курс – діяти в такому напрямку і надалі.

5.     Тісно співпрацюємо з батьківською громадськістю, важливі питання обговорюємо, без підтримки батьків не буде успіху. Тільки в співпраці можливий результат. Намагаємось всі питання вирішувати перемовами. На теперішній час маємо підтримку батьків, батьківського комітету.

Директор                                              Д.П. Кузьмін