КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО КАНДИДАТУР ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

ІНФОРМУЄМО ПРО НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ВИБОРІВ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Відповідно до рішення Дніпровської міської ради від 25.04.2018 року № 99/31 "Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міської ради та Типового контракту з керівником комунального закладу (установи) освіти міської ради", з метою затвердження складу комісії для конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти міської ради департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради просить до 09.07.2018 року надати до управління освіти департаменту (місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75 А, кімната 507) пропозиції щодо кандидатур від представників громадських організацій батьків учнів (вихованців), громадських організацій керівників закладів освіти міста Дніпра, які обрані на загальних зборах (по дві особи від організації).

До пропозицій додати протокол загальних зборів організації та завірені належним чином копії установчих документів.

Додаткова інформація за телефоном 744-63-17 (Супрун Ірина Олександрівна, Чечель Марія Миколаївна).