ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

22 лист. 2019
22 листопада 2019 року в НВК 27 відзначили ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ. Учні зустрілися з безпосереднім учасником доленосних подій Ю.Й. Семчуком

22 листопада 2019 року в НВК 27 відбулася зустріч з безпесереднім учасником подій на Майдані Ю.Й. Семчуком. Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь початку двох знакових подій - Помаранчевої революції та Революції гідності. В ці дні у 2013 році на Майдані Незалежності в Києві відбулась перша акція протесту проти рішення Президента В.Ф. Януковича призупинити укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Українці вийшли з мирним протестом, аби відстояти власні цінності та свободу. Юрій Йосипович Семчук був свідком та учасником ціх доленосних подій, він дуже цікаво розповів учням про відповідні події. Діти з захопленням слухали та задавали запитання. Такі зустрічі досить корисні для учнів, вони доторкаються до славетної історії нашої Батьківщини!