ДЕНЬ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 лист. 2019
ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада шоста річниця Революції гідності. Саме цими днями в Україні розпочалися Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року. Ці події змінили історію нашої країни. А найтрагічнішою стала для українців боротьба за справедливість, що почалася рівно 6 років тому з Євромайдану. Згодом ця акція перетвориться в Революцію гідності та свободи. Протест у центрі столиці назвали Євромайданом, а найбільш активними його учасниками стали студенти. Ще через кілька днів мирна акція серед ночі перетвориться на жорстоке побоїще. Революція гідності та свободи стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, але назавжди змінила країну та українців. Учні школи згадали про події 21 листопада під час проведення лінійки "Ви першими встали за гідність, за волю!.