Участь старшокласників у Міжнародному молодіжному конгресі

17 квіт. 2016

Унікальний за масштабом та розмахом Міжнародний молодіжний конгрес пройшов у Дніпропетровську 17 квітня.

Майже 10 годин безперервних майстер-класів, хакатонів, ток-шоу, а також ярмарка стратапів та різномантіних сесій з провідними політиками, бізнесменами, шоуменами, керівниками медіа-ресурсів, коучами, громадськими діячами, психологами із США, Польщі, Білорусі та України– все це чекало на молодь Дніпропетровщини та кожного, хто забажав долучитись до події.

Конгрес проходив за підтримки Дніпропетровської обласної ради та ініціативи міжнародної громадської спілки «Єдиний простір»

А учні 9 класу стали учасниками важливого заходу.