Районні змагання інспекторів дорожнього руху

12 квіт. 2016
Про проведений конкурс

12 квітня на базі КЗО "СЗШ № 27" був проведений районний тур конкурсу Юні інспектори дорожнього руху, в якому взяли участь 5 шкіл району: НВК № 110, КЗО "СЗШ № 108", КЗО "СЗШ № 11", КЗО "СЗШ № 39" та команда Юних інспекторів нашої школи. Всі виступи команд були яскравими, але у кропіткій бротьбі місця розподілилмся  таким чином: І місце посіла команда КЗО "СЗШ № 39", ІІ місце - команда КЗО "СЗШ № 11" та ІІІ місце отримала команда Юних інспекторів дорожнього руху КЗО "СЗШ № 27".  У міському турі честь району буде захищати Юн інспектори дорожнього руху КЗО "СЗШ №39"". Побажаємо ій успіху!!!