Участь дітей у міжнародному соціальному проекті «Діти за мир в усьому світі»

31 бер. 2016
Про проведений захід

31  березня у  Міському палаці дітей та юнацтва  відбулося відкриття міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі" .Діти, з покоління в покоління , перш за все, прагнуть любові, тепла, уваги. Діти хочуть бути почутими, хочуть відстояти свої права, що затверджені Конвенцією ООН про права дитини, де йдеться про права дітей на життя, на захист від збройних конфліктів. Діти, виготовляючи власноруч карту миру України з шаблонів голубів миру та передаючи естафету іншим дітям країн ЄС та української діаспори за кордон, закликають усіх об’єднатися заради вирішення проблеми в Україні та спільними зусиллями досягнути позитивних результатів заради миру на Землі. Діти заявляють про себе та своє бажання і хочуть бути почуті та жити в мирі цілим світом. Учасниками міжнародногосоціального проекту стали і учні нашої школи.