Бал лідерів-2015

24 груд. 2015
Про участь у традиційному районному заході

24 грудня в приміщення ПК "Енергетик" відбувся вже традиційний "Бал лідерів-2015". Тема цього року "У ритмі Венеціанського минулого". 9 учасників було представлено від 27-ої школи: Корольова Марія, учениця 7 класу (наймолодша учасниця Балу), Кілімченко Денис, учень 8 класу, Ходченко Анжеліка, учениця 8 класу, Демяненко Анастасія, учениця 8 класу, Шварьова Анна, учениця 8 класу, Бахчеванджі Ігор, учень 9 класу, Сагадін Інна, учениця 9 класу, Нікітін Антон, учень 11 класу, Шайдулова Надія, учениця 11 класу. Захід був насичений вальсами у виконанні пар лідерів району та шкільних колективів. Гійдно представили школу Нікітін Антон та Шайдулова Надія.