Шкільний осінній ярмарок

23 жовт. 2015
Про те, як гарно ми його провели

Сьогодні 23.10.15 в нашій школі відбувся шкільний осінній ярмарок. І  чого тут тільки не було! Виготовлені обереги та сувеніри, дари  осені, які були вирощені власноруч, солодощі, які виготовили своїми руками діти та їхні батьки. Скрізь лунав гамір, жарти. Учні в різний спосіб (хто віршами, хто піснями) запрошували до свого столу, рекламували товар. Лунали пісні, діти танцювали. Всім дуже сподобалися жартівлививі виступи «Як кума кума продавала» та пісенька другого класу про «Два гусі». Учні влаштували виїзний салон краси та гарно розмальовували обличчя бажаючим.

Усі учасники ярмаркового дійства отримали велике задоволення. Хочемо подякувати всім, хто завітав на наш осінній ярмарок.

Більше фотографій мможна подивитися в альбомі на нашому сайті http://school-27.klasna.com/uk/photoalbum/87589