Вибори до районного учнівського Парламенту

23 вер. 2015
Про участь лідерів школи у виборчій кампанії

Вже декілька років учні школи беруть активну участь в роботі районного Парламенту дітей та молоді, до складу якого обираються найактивніші учні з усіх шкіл району. В цьому році учні 8-9 класів школи представляли передвибочі проекти, отримали диплом лауреатів виборів до Парламенту дітей та молоді району. Упродовж всього навчального року вони будуть активно вирішувати проблеми дітей, шкіл, району, міта разом із дорослими парламентарями, при цьому зберігати порядність, щирість  і відданість справі. Готували команду Корольова А.Є., педагог-організатор та Сутковенко О.М., заступник директора з виховної роботи.