Тиждень Сталої Енергетики

12 вер. 2015
Про заходи,які відбудулися в рамках Тиждня Сталої Енергетики

З метою підвищення обізнаності учнів та працівників школи з питань енергозбереження, популяризації енергоефективності та відновлювальної енергетики, в школі відбулися заходи в рамках Тиждня Сталої енергетики. Проведені класні години та переглянули фільми на екологічну тематику.

Заходи:

09.09.15  Інформаційні години на тему щодо раціонального використання енергоресурсів та води в побуті та дотримання правил пожежної безпеки.

10.09.15 Конкурс-виставка рекламних плакатів та малюнків на тему енергозбереження «Енергія. Давайте її заощаджувати».

Круглий стіл «Проблеми сталої енергетики, зміни клімату та вичерпання природних ресурсів на планеті».

11.09.15 Оформлення інформаційного стенду «Ефективне використання енергії».                 Конкурс учнівських реферативних робіт, роздумів на тему збереження природних ресурсів та навколишнього середовища «Сучасні способи ефективного використання електроенергії», «Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії», Краще світло з меншою енергією».

Гра-подорож «До країни Екологівки».

Змагання з бігу «За здоров'ям».