Звітування директора школи перед громадськістю

5 вер. 2015
Про підсумки діяльності колективу школи за 2014-2015 навчальний рік

4 вересня 2015 року традиційно директор школи Полехіна Ольга Леонідівна звітувала перед батьками, вчителями, учнями про результати роботи колективу школи у 2014-2015 навчальному році. Вона торкнулася всіх напрямків діяльності:  навчальна робота, виховна, методична, співпраця з батьками, фанансово-господарська тощо. Розмова велася відверта про досягнення та проблеми, плани на новий навчальний рік. Було обрано голову загальношкільного батьківського комітету. Нею стала Жиліна-Жура Наталя Василівна, двоє дітей якої навчаються в школі і яка дуже не байдужа до життя шкільного колективу, активна учасниця всіх заходів і добра помічниця учителям та учням школи. Бажаємо їй успіхів!!!