День Знань у нашій школі №27

1 вер. 2015
Про святкову лінійку присвячену Дню Знань та привітання.

1 вересня 2015 року відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Знань. Школярі в святковому вбранні та вишиванках, вчителі та батьки зібралися біля стін рідної школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

Під час першої святкової лінійки традиційно пролунав перший дзвоник, діти виступали з творчими номерами та привітали вчителів з 1 вересня.

Перший навчальний день – це нові зустрічі, хвилювання та перший урок.

Вітаємо весь педагогічний колектив та учнів нашої улюбленої школи з новим навчальним роком. Бажаємо усім нових перемог у навчанні та спорті, натхнення та нових здобутків. Здоров’я, злагоди, благополуччя і миру!