ВИПУСКНИЙ БАЛ - 2015

1 черв. 2015
Про урочистості, присвячені врученню документів про освіту

30 травня випускники 11 класу, їх батьки, родичі, вчителі, мешканці мікрорайону стали свідками визначної події-вручення атестатів випускникам школи. Море квітів, добрих слів на адресу вчителів та батьків висловили випускники. Чарівні дівчата, мужні юнаки пригадували найяскравіші сторінки шкільного життя. Справжньою прикрасою свята став вальс, який готували з особливим бажанням. Незвичайність, оригінальність цьогорічного вальсу була у виконанні танцювального дуету, учасницею якого виступила Ціпура Ганна, дівчина з обмеженими фізичними можливостями. Вона в черговий раз довела всім, що треба цінувати те, що маєш та наполегливо йти вперед, тоді мрії будуть здійснюватися. Весь зал вітав випускників, бажав їм щасливого життєвого шляху. Світанок зустрічали всі разом!