День цивільного захисту

11 лист. 2022
11 листопада 2022 року в НВК 27 було проведено день цивільного захисту

Основна мета заходів цього дня –  вироблення в учнів умінь, навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій. Педагог - організатор Солоненко Т.В провела цікаві вікторини "Дії при виникненні надзвичайних ситуацій" для зд.освіти, класні керівники 1-11 кл залучили учнів до роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності,  вчили їх діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,  щоб захистити своє здоров’я та життя.