ЛІНІЙКА "ШЛЯХ ДО СВОБОДИ"

21 лист. 2018
ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року встановлено День Гідності та Свободи .Свято з'явилося для того, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

У школі 21 листопада пройшла низька заходів: класні години, виставка в бібліотеці, а також лінійка "Шлях до Свободи". Відеоматеріали, вірші, пронизлива пісня, яку заспівала учениця 10 класу Ястребова Аміна, змусили присутніх учнів зануритися в історію нашої країни, її нелегкі часи; вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, воїнів АТО і всіх патріотів, які віддали свої життя в боротьбі за свободу та територіальну цілісність нашої країни.