Козацькому роду - нема переводу!

6 лип. 2018
6 липня табір "СВІТАНОК" перетворився на справжню козацьку залогу! Територія табору ніби розцвіла вишиванками та віночками!

"Козак - оплот країни" -  тема виховного заходу цього дня. Розпочався день традиційно з урочистої лінійки та виконання Гімну нашої держави. Вихованців табору чекали пізнавальна вікторина "Козацькі символи та звичаї", конкурс малюнків "Козацькому роду нема переводу", конкурс стіннівок "Ми роду козацького діти". Діти залюбки виконали  свої улюблені козацькі пісні: марш запорізьких козаків  "Сяяли на сонці" та "Станем козаками", танцювали "Гопак".

Діти ніби перенеслилися у часи козацтва. Командири загонів  стали відважними козацькими ватажками і представили свої "курені". А далі розпочалося найцікавіше - справжні козацькі розваги. Малі козачата скакали на імпровізованих конях, вправлялися у влучності,  влаштували "бої" подушками. Останній конкурс був найвеселіший!!!

Втомлені, але радісні, заряджені козацькою силою та енергією, дітлахи відправились дивитися мультфільми про козаків