ДО 100-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

25 квіт. 2018
25 КВІТНЯ 2018 РОКУ В БІБЛІОТЕЦІ - ФІЛІЇ № 20 УЧНІ ШКОЛИ ВІДВІДАЛИ ЛІТЕРАТУРНУ КОМПОЗИЦІЮ "ЛЮДИНА СВІТУ, СИН ДНІПРА"

У квітні 2018 року вся світова спільнота відзначала 100-річчя з дня народження великого українського письменника Олеся Гончара.

Саме до цієї дати працівники бібліотеки-філіалу № 20 підготували літературну композицію « Людина світу, син Дніпра», на яку були запрошені учні 11-го кл. НВК № 27.

Життєвий та творчий шлях письменника, фронтові поезії Гончара, уривки із документальних фільмів, буктрейлер на один із найвідоміших романів «Собор», все це було представлено до уваги школярів. Родзинкою заходу були маловідомі факти з біографії нашого земляка. А наприкінці зустрічі учні прийняли участь в літературній вікторині.