Пізнавальна програма “ Країна мрій та прав дитини”

2 бер. 2018
В рамках реалізації просвітницького проекту "Я маю право!"

На виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 12.01.2018 № Р-7/0/3-18 «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації на території Дніпропетровської області правопросвітницького   проекту «Я маю право!», наказу управління освіти департаменту гуманітарної  політики Дніпровської міської ради від 30.01.2018 № 7 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», з метою здійснення заходів, спрямованих на формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнівської молоді щодо захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя для учнів молодшої школи пройшла пізнавальна програма  "Країна мрій та прав дитини"