Вибори до парламенту

22 вер. 2016
Про шкільне самоврядування

Учні школи Бушніна Ірина ( учениця 10 класу), Педоренко Маргарита , Корольова Марія та Жура Антоніна (учеиці 8 класу) завжди виявляли активну життєву позицію. Ці дівчата учасники різноманітних конкурсів, театралізованих постанов та олімпіад. Тому виявили бажання приймати участь у виборах до районного парламенту. Вони довго готувались, щоб показати всі свої найкращі якості і змогли заявити про себе , як про найталановитіших серед шкіл району. Лідери школи були нагороджені грамотою за призове місце  в районному етапі конкурсу "Вибори до міського парламенту". Бушніну Ірину запрошують до виборів у міських парламент лідерів. Побажаємо їй успіху.