УКРАЇНА ЄДИНА СОБОРНА НАВІКИ ЖИВИ!!!

22 січ. 2018
22 СІЧНЯ 2018 РОКУ В ШКОЛІ ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 СІЧНЯ 2018 РОКУ В ШКОЛІ ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ! УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, КОНЦЕРТ ТА ЛІТЕРАТУНІ ЧИТАННЯ НАДАЛИ ДІТЯМ ЗМОГУ ПОРИНУТИ У ВЕЛИКУ ІСТОРІЮ РІДНОЇ ЗЕМЛІ.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Акт Злуки спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об’єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху.