НАКАЗ ПРО ПІДСУМКИ ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

15 січ. 2018
ОРГНІЗАЦІЯ ЗМІСТОВОГО ДОЗВІЛЛЯ УЧНІВ 1-11 класів

Згідно наказу по школі від 19.12.2018 р. № 480 з 25.12.2017 р. по 14.01.2018 р. в школі організовані зимові канікули. З метою забезпечення зайнятості учнів під час канікул та створення умов для змістовного відпочинку дітей складено план заходів з урахуванням різних вікових категорій.

З метою запобігання та попередження травмування дітей у період канікул, класні керівники 1-11 класів провели первинні інструктажі з ОП учнів під час зимових канікул, бесіди з правил поведінки на льоду, ПДР, правил пожежної безпеки, особливу увагу приділивши використанню піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних речовин.. Всі інструктажі своєчасно зафіксовані у відповідних журналах .

Цікаві, різноманітні заходи проведені для учнів початкових класів. У межах проекту    «Дніпро – місто, де збуваються мрії» учні 1-4 класів  переглянули  новорічну виставу у БК «Чаплі» та отримали солодкі подарунки ( 25.12.2017 р.). Традиційно учні початкової ланки  взяли участь у конкурсі на найкращого виконавця поезії на зимову тематику  (04.01.2018 р.), який організували класні керівники, рада міністрів школи та бібліотекар Сидорова І.Г. Кожен учасник конкурсу отримав подарунок Класними керівниками 1-4 класів організовані різні конкурси «Умілі рученята», «Зимова витинанка», «Найкраща сніжинка», « «Веселий сніговик» тощо.

28.12.2017 р. на засіданні ради міністрів «Світанкової країни» підведено підсумки роботи за І семестр 2017-2018 н.р. та сплановано подальшу роботу.

Для учнів 6 класів  найцікавішими заходами стали поїздка до музею цікавої науки у парку Глоби -  27.12.2017 р. та прогулянка до соснового лісу  – 29.12.2017р.

Незважаючи на те, що кількість дітей була невелика, заходи згідно плану зимових канікул проведені. Так, класний керівник 5 класу  разом з учнями організували карнавальний вечір. Учні 8 класу під керівництвом класного керівника Митрофанової Л.Б. підготували та провели розважальну програму   « Новорічний калейдоскоп» ( 02.01.2018). 26.12.2017 року  учні 10 класу разом з класним керівником Щербань Н.В. організували «Новорічні посиденьки».

Учні  8 класу  відвідали кінотеатр у ТРЦ «Мост-сіті»  та переглянули мультфільм.

Згідно графіку  проводилися індивідуальні занятті з математики для учнів 7-11  класів  (вчитель: Чекаленко Л.Ф.), англійської мови (вчитель:  Деркач Т.В.), фізики (вчителі: Прокопенко С.О., Юраш О.М.).

Заступник директора з виховної роботи Сутковенко О.М. та класні керівники відповідально поставилася до організації дозвілля дітей пільгових категорій. Але мало були залучені діти, які схильні до правопорушень.

У зв’язку з хворобою класних керівників  учні  7, 9 та 11  класів  не брали участі у проведенні різноманітних заходах під час зимових канікул ( класні  керівники: Юраш О.М., Іванькова С.А., Шарова Г.П.).

Згідно графіку роботи працювала   бібліотека ( бібліотекар: Сидорова І.Г.),  секція «Таекван-до» (керівник: Волошин І.В.), різноманітні гуртки.