21 груд. 2017
Про організацію проведення новорічних cвяткових заходів, змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2017-2018 навчального року

Керуючись законами України «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітні навчальні заклади, , Плану міських новорічних святкових заходів «Ялинка – 2017», затвердженого розпорядженням міського голови від 29.11.2017 № 1586-р, наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 302 від 11.12.2017 року «Про організацію проведення новорічних святкових заходів «Ялинка – 2018», змістового дозвілля дітей та учнівської молоді під час зимових канікул 2017/2018 н.р.»,  з метою якісної організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час новорічних і різдвяних свят, зимових канікул 2017/2018 навчального року, виховання у молоді навичок культурного відпочинку

НАКАЗУЮ :

1. Затвердити план заходів з проведення у КЗО «СЗШ № 27» новорічних святкових заходів та зимових канікул, що додається.

1. Заступнику директора з виховної роботи Сутковенко О.М.:

1.1. Забезпечити виконання заходів з проведення новорічних святкових заходів, організації змістового дозвілля дітей та учнівської молоді під час зимових канікул 2017/2018н.р.  .

1.2. Розмістити план зимових канікул на  інформаційному стенді школи та  сайті школи.

До 20.12.2017 р.

1.3. Спланувати проведення новорічних ранків, свят, не порушуючи навчальний процес, дотримуючись мовного законодавства України.

1.4. Своєчасно інформувати учнів та батьківську громадськість про терміни проведення зимових канікул 2017/2018 навчального року.

1.5. Забезпечити відповідний контроль за організацією належних умов для змістового дозвілля, повноцінного відпочинку дітей та учнівської молоді під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, керівників гуртків на період канікул

1.5. Організувати роботу  бібліотеки  та комп’ютерного класу під час зимових канікул.

1.6. Тримати на особистому контролі питання залучення учнів різних пільгових категорій  до проведення заходів, передбачених планами зимових канікул.

1.7. Тримати на контролі відвідування учнями музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини України відповідно до  чинного законодавства щодо туристсько-екскурсійних перевезень.

1.8. Забезпечити широке висвітлення на сайті школи, у засобах масової інформації ходу проведення заходів щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул.

1.9. Вжити вичерпних заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних і різдвяних свят.

1.10. Забезпечити дотримання правил безпечної поведінки учасників масових заходів, вимог протипожежної безпеки, зокрема,  заборонити використання відкритого вогню, петард та інших пожежно-і вибуховонебезпечних предметів.

2. Класним керівникам 1-11 класів:

2.1. Уточнити місце перебування кожного учня у канікулярний період.

До 22.12.2017 р.

2.2. Забезпечити участь учнів у проведенні заходів до новорічних, різдвяних свят та зимових канікул 2017/2018 навчального року.

2.3. Довести план канікул до відома батьків, зробивши відповідні записи у щоденниках учнів.

До 22.12.2017 р

2.4. Провести інструктажі з дітьми з профілактики дитячого травматизму. дотримання правил дорожнього руху, правил безпеки у побуті, на залізниці, біля відкритих водоймищ тощо із записом у класному журналі та у журналі реєстрації інструктажів з БЖД учнів.

22.12.2017 р.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи  Сутковенко О.М.

Директор  школи                                                                                                 Д.П.Кузьмін