СМАКОЛИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ!!!

14 лист. 2017
ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ ЗАПРОШУЄ ТА ПРИГОЩАЄ СМАЧНИМИ СТРАВАМИ. КОЛЕКТИВ ЇДАЛЬНІ (ПРАЦІВНИКИ ТОВ КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5) ПРАЦЮЮТЬ З БАЖАННЯМ ЗАДОВОЛЬНИТИ ПОТРЕБИ В ЯКІСНОМУ ХАРЧУВАННІ!

ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ ЗАПРОШУЄ!!! КОЛЕКТИВ ШКІЛЬНОЇ ЇДАЛЬНІ (працівники ТОВ КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5) працюють з бажанням задовольнити потреби в якісному харчуванні. Нещодавно персонал їдальні вбрався в новий фірмовий одяг, було придбано новий посуд. Робота з людьми дуже важка, але вона є дуже важливою. Їдальня - це здорова та збалансована їжа, яка дає змогу учням навчатися та зростати. Кожна дитина повинна харчуватися, бо це конче необхідно для організму, який зростає. Керівництво ТОВ Контракт Продрезерв 5 та працівники шкільної їдальні намагаються зробити все можливе для того, щоб діти відчували задоволення від харчування та відвідування шкільної їдальні. Висловлюємо слова вдячності та бажаємо і в подальшому отримувати послуги на достатньому рівні!