Наказ про підсумки осінніх канікул

6 лист. 2017
Про проведені заходи на осінніх канікулах

Згідно наказів  по школі від 24.10.2017 року № 394 та від 24.10.2017 року № 395 з 30.10.2017 року по 05.11.2017 року у школі організовані осінні канікули. З метою забезпечення зайнятості учнів під час канікул та створення умов для змістового відпочинку дітей складено план заходів з урахуванням вікових категорій.

З метою запобігання та попередження травмування дітей у період канікул, класні керівники 1-11 класів провели інструктажі з БЖД учнів, бесіди з правил поведінки на вулиці та вдома, ПДР, правил пожежної безпеки, правила користування електричними та газовими приладами, небезпека під час вживання грибів тощо. Всі інструктажі своєчасно зафіксовані у відповідних журналах.

30 жовтня 2017 року на засіданні ради міністрів «Світанкової країни» підведено підсумки роботи за першу половину І семестру  2017 -2018 н. р. та сплановано подальшу роботу.

Найбільш масовими були заходи для учнів початкової  ланки. Традиційно учні

1-4 класів взяли участь у конкурсі на найкращого виконавця поезії на осінню тематику (31.10. 2017 р.), який організували класні керівники, рада міністрів школи та бібліотекар Сидорова І.Г. Кожен учасник отримав приз.

Класним керівником 9 класу Іваньковою С.А. була організована екскурсійна поїздка за маршрутом Дніпро-Львів-Дніпро з 27.10.2017 року по 30.10.2017 року.

Класними керівниками 1-4 класів організовані різні конкурси та вікторини «Розумниці та розумники», «Золота осінь», «Осіння вікторина», «Найкращий знавець прислів’їв та приказок про осінь», осіння витинанка  тощо.

Для учнів 10 класу  ( класний  керівник: Щербань Н.В.) найцікавішим заходом стала поїздка до ТРЦ «Мості-сіті» .

03.11.2017 року  учні 6  класу відвідали ТРЦ «Мост-сіті» та переглянули мультфільм разом з заступником директора з виховної роботи Сутковенко О.М..

На виконання  плану осінніх канікул   та з метою національно-патріотичного виховання учнів, пробудження у них шанобливого ставлення до культурного та історичного минулого, гідності, справедливості та любові до рідного учні 7 та 8 класів  з класними керівниками  Юраш О.М. та Митрофановою Л.Б. 31.10.2017 року та 01.11.2017 року відвідали історичний музей та відкритий музей АТО.

Нажаль, поїздка учнів 5 класу до пожежної частини не відбулася у зв’язку з погодними умовами.

Всі події своєчасно висвітлювалися у блискавках та на сайті  школи .

Згідно графіку  проводилися індивідуальні занятті з математики для учнів 9 та 11  класів ( вчитель: Чекаленко Л.Ф.), англійської мови (вчитель: Деркач Т.В.), фізики (вчитель: Прокопенко С.О.), історії (вчитель: Митрофанова Л.Б.), хімії (вчитель: Сутковенко О.М.).

Щодня працювали бібліотека та   комп’ютерний клас.

Згідно графіку роботи працював  гурток з інформатики (керівник: Юраш О.М.).