КОЗАЦЬКА ЗВИТЯГА НА ПОКРОВУ

12 жовт. 2017
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ! Козацька звитяга на Покрову - традиційний захід Самарського району в якому беруть участь учні нашої школи

12 жовтня 2017 року в сквері напротив будівлі Самарської районної у місті Дніпрі ради відбувся традиційний захід присвячений ДНЮ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ. Учні школи брали участь в святі, вболювали за своїх друзів. Ганна Приходько, учениця 8 класу заспівала чудову пісню про нашу рідну Україну!. Всі учасники і глядачі з захопленням дивилися змагання та були піднесені настроєм Перемоги та сили духу!. Перемогла команда Придніпровського енергобудівного технікуму, але всі зрозуміли, що тільки разом - МИ СИЛА!!!