САМОПЕРЕВІРКА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ - ДІЄВИЙ ВИД КОНТРОЛЮ

22 вер. 2017
Комісія по самоперевірки пожежної безпеки створила акт стану пожежної безпеки в школі. Профілактична робота це шанс зберегти себе. Будьте пильними!

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор КЗО «СЗШ № 27» ДМР

Д.П. Кузьмін

22.09.2017 рік

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 27»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

АКТ

Перевірки стану пожежної безпеки

22.09.2017 р.                                                                                 №_   1___

м. Дніпро

На виконання розпорядження Дніпровського міського голови «Про забезпечення пожежної безпеки» від 18.09.2017 року № 1125 – р, згідно з наказом управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 20.09.2017 № 250 «Про забезпечення правил пожежної безпеки в навчальних закладах міста», з метою запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей, недопущення виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій у навчальних закладах, створена відповідна комісія щодо перевірки стану пожежної безпеки в школі. Після термінової перевірки комісія прийшла до наступних висновків:

1.     Організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в школі проводяться систематично.

2.     Присутня наявність розпорядчих документів та інформаційних покажчиків з питань пожежної безпеки.

3.     В школі створено добровільну пожежну дружину.

4.     Систематично вивчаються правила пожежної безпеки та проводиться виховна робота, спрямована на запобігання пожежам.

5.     В школі застосовуються матеріали та речовини з визначеними показниками щодо пожежної небезпеки.

6.     Забезпечується дотримання працівниками школи встановленого протипожежного режиму.

7.     Проведено планові та позаплановий інструктаж з питань пожежної безпеки.

8.     Забезпечено протипожежний стан утримання території.

9.     Забезпечено протипожежний стан утримання будівель, приміщень та споруд.

10.                      Забезпечено протипожежний стан утримання шляхів евакуації і виходів.

11.                       Стан утримання інженерного обладнання відповідають нормам та протипожежним вимогам.

12.                       Відсутня автоматична система протипожежного захисту.

13.                      Системи зовнішнього протипожежного водопостачання відповідають протипожежним вимогам.

14.                      Двері електрощитової не виконані протипожежними 2-го типу.

15.                      Не обладнані двері сходових кліток пристроями для само зачинення та ущільнення в притулах.

16.                      Виконано вихід на покрівлю через протипожежний люк 2-го типу розмірами не менше 0,6 на 0,8 по закріплених вертикальних металевих драбинах на будівлі.

17.                      Проведена заправка та технічний огляд проти гасників.

18.                       Обладнані покажчики (частково) евакуаційних виходів.

19.                       Проводяться регулярно та систематично профілактична робота з працівниками та учнями, а також з батьками на батьківських зборах.

Комісією рекомендовано усунути відповідні недоліки:

1.     Обладнати приміщення протипожежною сигналізацією – в наявності, але не працює, відсутнє фінансування.

2.     Двері електрощитової виконати протипожежними 2-го типу.

3.     Обладнати двері сходових кліток пристроями для само зачинення та ущільнення в притулах.

Рекомендовано – написати відповідні листи до департаменту гуманітарної політики з клопотанням на виділення фінансування щодо зауважень.

Голова комісії                                                    К.В. Шарер

Заступник голови комісії                                  О.М. Сутковенко