Створена комісія щодо перевірки стану пожежної безпеки в школі

22 вер. 2017
Створена комісія щодо перевірки стану пожежної безпеки в школі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 27»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Н А К А З

«_22___»__09____ 2017 р.                                                                                        №_  329 ___

м. Дніпро

Про створення комісії щодо

перевірки стану пожежної

безпеки у школі

На виконання розпорядження Дніпровського міського голови «Про забезпечення пожежної безпеки» від 18.09.2017 року № 1125 – р, згідно з наказом управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 20.09.2017 № 250 «Про забезпечення правил пожежної безпеки в навчальних закладах міста», з метою запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей, недопущення виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій у навчальних закладах

НАКАЗУЮ:

1.1.Створити комісію щодо перевірки стану пожежної безпеки в школі у складі: Голова комісії К.В. Шарер – заступник директора з НВР, заступник голови комісії – О.М. Сутковенко, заступник директора з ВР; секретар комісії – М.М. Потьомкіна, інженер з ОП; члени комісії – завгосп О.В. Шкапова, голова ПК Л.В. Головко, РОТРБ В.Ю. Гончаренко, вчитель фізичної культури О.О. Щербань.       Терміново.

1.2.Перевірку дотримання вимог пожежної безпеки здійснити в одноденний термін.  До 22.09.2017 року Терміново.

1.3.Дані перевірки узагальнити актом у трьох примірниках, один з яких надати до управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради у паперовому вигляді та на електронну адресу управління:                   dnepr.[email protected] До 25.09.2017 року.

1.4.При виявленні порушень у ході перевірки з пожежної безпеки вжити заходів щодо негайного усунення відповідних порушень. До 26.09.2017 року.

1.5.Передбачити надання пропозицій щодо вирішення інших нагальних питань з пожежної безпеки до відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики міської ради, централізованої бухгалтерії департаменту гуманітарної політики міської ради, управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради. До 28.09.2017 року.

2.      Координація роботи щодо виконання покладається на заступника директора з НВР Шарер К.В., інженера з ОП Потьомкіну М.М., завгоспа Шкапову О.В.

3.      Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор  школи                                                                   Д.П. Кузьмін