ШКОЛА ГОТОВА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

8 серп. 2017
Про капітальні та поточні ремонти в школі. Візит заступника міського голови О.В. Шикуленко з приводу підготовки до нового навчального року

ШКОЛА ГОТОВА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Приміщення школи збудовано у 1953 році і має три прибудови: бібліотеку і майстерню, спортивну залу, їдальню                     (остання прибудована у 1991 році). З 1956 року на базі даної будівлі функціонує середня загальноосвітня школа № 27.

Заклад тричі переживав реорганізацію. Остання - в 2002 році: відбулося об’єднання російськомовної 146-ої та україномовної              27-ої шкіл на базі СШ № 27.

Школа здійснює свою діяльність на підставі власного Статуту.

В школі директором я  був призначений з 26 квітня 2016 року. Головна мета на сьогодні оновити матеріально – технічну базу школи. Найболючішими питаннями були – по – перше це ремонт спортивної зали, вона була у вкрай плачевному стані. По – друге треба було побудувати нову огорожу. По санітарним нормам кожний навчальний заклад повинен бути огороджений. Огорожі майже не було – школа була прохідна – а це ви розумієте до чого призводить.

Ми звернулися до міського голови, до департаменту з листами з нашими проблемами. Велика дяка, нам допомогли, були виділені кошти на ремонт спортивної зали та на нову огорожу. Велика дяка за це міському голові, міській владі, освіта – це майбутнє нашої держави. Також завдяки допомозі депутатів всіх рівнів ми здійснюємо заміну вікон на нові сучасні металопластикові. Нам допомагають батьки, без допомоги батьків нам було б важко. Зроблено завдяки допомозі батьків власними силами косметичний ремонт їдальні, зроблені ремонти в кабінетах, пофарбовано стіни, підлогу, сходи. Роботи дуже багато, але завдяки допомозі міській влади, батьків школа готова до нового навчального року.

Директор КЗО «СЗШ № 27» ДМР                    Д.П. Кузьмін