ШКОЛА ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

26 лип. 2017
В КЗО "СЗШ № 27" ДМР продовжується підготовка до нового навчального року. Тривають ремонти кабінетів, спортивної зали, огорожі, шкільної їдальні.

про виконані заходи по підготовці

Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 27»

Дніпровської міської ради

до 2017 – 2018 навчального року

З метою підготовки Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 27» ДМР до 2017 – 2018 навчального року проведено ряд заходів:

1.     Проведено заміри опору ізоляції електромережі (Акт № 52/06/2016, затверджений начальником ВЕЛ ТОВ «СТС» 12.06.2017).

2.     Проведено промивка системи опалення.

3.     Перевірено наявність скла у вікнах, заміну розбитого скла.

4.     Проведено косметичний ремонт приміщення для миття посуду в їдальні та у м’ясному цеху (білення стін, стелі, фарбування підлоги), ремонт обідньої зали та кухні – фарбування, поклейка шпалер, білення стелі.

5.     Придбано інвентар для прибирання приміщень та території школи.

6.     Проведено ремонт мережі водопостачання до їдальні.

7.     Проведено ревізію та ремонт каналізаційної системи будівлі.

8.     Поновлено маркування меблів згідно до вимог СанПіНу.

9.     Проведено ревізію електромереж та заміна непридатних електроламп.

10.                        Придбані дезінфікуючі миючі та чистячи засоби.

11.                        Укладено угоду на вивіз ТПВ, дезінсекцію, дератизацію приміщень.

12.                        Проведено ревізію та ремонт холодильного та технологічного обладнання в їдальні.

13.                        Проведено підготовку мережі водопостачання до відбору проб питної води для лабораторних досліджень.

14.                        Проведено ревізію питних фонтанчиків.

15.                        Надано паспорти готовності до опалювального сезону теплопостачальному підприємству.

16.                        Проведено засітчення вікон та дверей з метою недопущення зальоту комах.

17.                        Підготовлено теплові мережі до роботи в опалювальний період 2017 – 2018 років.

18.                        Пофарбована підлога другого поверху головного корпусу.

19.                        Проведено косметичний ремонт стін коридорів.

20.                        Встановлено змішувачі води в їдальні.

21.                       Проведено частковий ремонт меблів.

22.                        Пофарбовані вікна, решітки.

23.                        Ремонт в кабінеті «Іноземна мова» (наклеювання  шпалер, фарбування вікон, батарей, підлоги, стелі).

24.                        Ремонт в кабінеті початкових класів (Нейжмак С.А.) – наклеювання шпалер, білення стелі, нове освітлення.

25.                        Ремонт в кабінеті історії – наклеювання шпалер.

26.                        Ремонт кабінету біології – фарбування підлоги.

27.                        Ремонт кабінету початкових класів Головко Л.В. – заміна лінолеуму.

33.Фарбування підлоги в кабінеті зарубіжної літератури.

34.Фарбування парт в кабінеті музики.

35.Фарбування підлоги в роздягальні.

36.Фарбування сходів (підлога – 3 штуки).

37.Ремонт спортивної зали, роздягалень (капітальний, фінансування бюджету міста).

38.Ремонт, встановлення нової огорожі біля школи (капітальний, нова огорожа, фінансування бюджету міста).

39.Фарбування парт в кабінеті фізики.

40.Фарбування парт в кабінеті праці.

Директор КЗО «СЗШ № 27» ДМР                           Д.П. Кузьмін