Відкрився шкільний дебатний клуб

24 бер. 2017
Приймаємо участь в пілотному проекті

24 березня 2017 року у школі офіційно відкрили дебатний клуб. Вчителів і учнів школи запросили прийняти участь у пілотному проекті, щодо відкриття у школах міста дебатних клубів .  Це була ініціатива молодих депутатів міста, які самі приймають активну участь в міжнародному дебатному русі і бажають залучити молодь до цієї цікавої справи.

Учасниками гуртка будуть учні 8-11 класів. В травні плануються міські змагання, де 20 шкіл міста будуть змагатися у шкільному форматі на турнірі.ї

Представити діяльність клубу завітала випускниця нашої школи Хорошилова Поліна, яка приймає активну участь в  дебатній команді ДДУ.