Загальношкільні батьківські збори "Профілактика негативних звиичок у школярів та їх наслідки"

27 лют. 2017
Про виконання річного плану школи

24 лютого у актовій залі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні начальник ЦССМ Волошина Л.В., інспектор УССД Тищенко О.М., представник поліції та іспектор відділу з питань виконання кримінальних покарань Мінюста Овчіннікова М.С. Висвітлювалися різні питання: про небезпечний інтернет, булінг у шкільному колективі, відповідальність батьків за виховання своїх дітей та інші. Наприкінці психологом школи були надані рекомендації батькам.