Педрада "Насильство - як антисоціальне явище. Профілактика насильства над дитиною в оточуючому середовищі"

23 лют. 2017
Про виконання річного плану школи

20 лютого 2017 року для педагогічного колективу школи відбулася педрада "Насильство - як антисоціальне явище. Профілактика насильтсва над дитиною в оточуючому середовище". Основним доповідачем була заступник директора з виховної роботи Сутковенко О.М. Мета педради: з’ясувати найбільш оптимальні засоби, методи і прийоми по профілактиці насильства над дитиною, як антисоціального явища, підвищити психологічну  грамотність педагогів. Основні  питання для обговорення:

- насильство - як антисоціальне явище;

- профілактика насильства над дитиною в оточуючому середовищі;

- про дотримання закону, норм колективного життя підлітками;

- про дотримання та формування загальнолюдських норм гуманістичної  моралі учнів (добра, взаєморозуміння, милосердя, толерантного ставлення до іншої людини), культури спілкування.

Багато уваги придялялося розкриттю питання булінг у шкільному колективі.

По другому питання виступила  психолог школи Максимова А.Д. "Небезпечний  інтернет. Виявлення у соціальних мережах небезпечних груп".

Педрада пройшла ефективно.