Всеукраїнська екологічна акція "Первоцвіти"

10 лют. 2017
Про участь у акції

Нічого немає прекраснішого за перші квіточка на весні - первоцвіти. Але ми всі знаємо, що їх незаконно збирають та продають напередодні свят. Щоб привернути увагу молодого покоління до цієї проблеми впродовж лютого-квітня проходить Всеукраїнська акція "Первоцвіти". Вона розпочинається районим туром щорічної виставки-конкурсу дитячої творчості "Первоцвіти Дніпропетровщини". Учениця        7 класу Антонова Анастасія, учениця 8 класу Рахчевська Яна  та учениця 6 класу      Данилевська Юлія  надали свої творчі роботи на дану тематику. Бажаємо дівчатам перемоги!!!