Соціальний проект "Футбол для всіх"

24 жовт. 2016
Цього року Федерація футболу України значно розширює мережу волонтерів масового футболу.

Цього року вперше ФФУ та Благодійний фонд "Розвиток футболу України" започатковує в Україні соціальний проект для дітей – переселенців з тимчасово окупованих територій України Play Away, Play Everywhere («Грай на виїзді, грай скрізь») в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА. Одним із напрямків роботи є проведення у жовтні 5-денних фестивалів за принципом «футбол для всіх» з акцентом на психологічну та соціальну допомогу дітям-переселенцям засобами масового футболу.  Під час осінніх канікул впродовж всього тижня  у місті Дніпро відбудуться такі фестивалі. Учасниками першого фестиваля стали учні 5-6 класів. Час пройшов швидко,всі залишилися задоволеними.