Конкурс малюнків "Пишаємося дідусем"

24 жовт. 2016
Про проведені заходи у 3 класі

В історії українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони помітно вивищилися над іншими і набули епохального значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну. Пам’ять про війну є духовно-історичним надбанням нашого народу, що витворює підвалини його самодостатності й самобутності, і водночас, – органічно інтегрує його в загальноцивілізаційний потік, підносить до рівня інших народів, які активно творили історію.Учні 3 класу згадали жорстокі часи минулого і відтворили їх у своїх малюнках.