День міста

17 вер. 2016
Новобогородицька фортеця - історична памятка нашого міста

Вчителі і учні школи із радістю прийняли запрошення відвідати Новобогородицьку фортецю , на теріторії якої проводили святкові заходи до Дня міста. Учні 7 класу, які відвідали фортецю, із захопленням слухали розповіді студентів історичного факультету ДНУ ім. О.Гончара про всіх знахідки, які за довгі роки розкопок вивчили студенти археологічного факультету. Дівчатам сподобались прикраси, вишиванки та ляльки - мотанки, а хлопці із захопленням спостерігали за майстер-класом із гончарного мистецтва та середньовічними рицарями, які готувались до бою.

У цьому історичному місці на вчителів чекала зустріч із мером міста Б.А.Філатовим.