Відкриття Малих Олімпійських ігор

16 вер. 2016
Свято спорту

Кожен рік на початку вересня  в школі відкриваються Малі Олімпійські ігри, присвячені тижню Олімпійського руху. Це яскраве свято спорту та здоровя для всіх учнів школи.

Найактивнішими учасниками свята спорту стали учні молодших класів. Команди 1-4 класів завзято боролися за перемогу, а решта були активними вболівальниками за своїх друзів.Маленькі першокласники намагалися не відставати від  більш досвідчених учнів початкової ланки.

Серед учнів 5-9 класів розігрувались звання "самий сильний", "самий витривалий" та інші.

До спортивних змагань додали і творчі роботи учнів. Конкус малюнків " Ми  і спорт" довів , що наші діти не тільки спортивні , а ще й талановиті. Вони побачили в спорті багато прекрасного, яскравого , граціозного.

Подяка в організації свята вчителям початкової школи та фізичної культури.