Протягнути руку допомоги

25 бер. 2015
Про роботу з різними категоріями дітей та сімей

25 березня 2015 року заступник директора з виховної роботи Сутковенко О.М. та психолог школи Баланюк О.П. відвідали на дому сім'ї, які потребують соціальної підтримки та допомоги, з метою ознайомлення з умовами проживання та виховання дітей в цих сім'ях, з проблемами, які існують; з метою проведення профілактичної та попереджувальної роботи з дітьми та батьками щодо виховання та навчання неповнолітніх. За результатами виходу в сім'ї складено акти обстеження житлово-побутових умов, запрошені до співпраці з деякими сім'ями Управління-службу у справах дітей району та Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді; планується спільна робота педагогічного та батьківського колективів школи щодо надання допомоги сім'ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, та дітям, які в них виховуються.